Evinizin ambiyansını değiştiren aynı zamanda şıklık katan De Noir Concept markası yeni mağazasına sizleri beklerken, bir yandan yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı.
2015 Yılında başlatmış olduğumuz serüvenimizde mağazacılık sektörüne adım atmış olup yılbaşı serilerimize mağazamızın en güzel köşesinde yer verdik. Siyah ve beyaz renkleriyle tarzını yansıtan eşsiz esanslarıyla yeni oda kokuları ve spreyleriyle ürün gamını arttıran De Noir Concept Egzotic , Oud ve Nigth Flower esanslarıyla beğeni topluyor. Aynı zamanda 4 farklı kalıcı esanslarıyla yeni kolonya serimiz kiraz çiçeği, amber, yeşil çay gibi esans alternatifleriyle ve üzerlerindeki ‘Dream, Love, Enjoy Laugh’ gibi mottolarımızla sevdiklerinize mesajlarınızı iletiyoruz. Mum çeşidi ile çıktığımız bu yolda sevdiklerinizin kalbine sizler adına her alandan dokunuyor ve söylemek istediklerinizi ürünlerimiz ile yansıtıyoruz.
En güzel yılbaşı hediyeleri De Noir Concept setleri özel kutularında sizi bekliyor
Yeni yıla günler kala benzersiz bir armağan vermek isteyenler için yılbaşı ruhunu yansıtan renkleri ve yılbaşına özel tasarımlarıyla yeni yıldaki her gününüze eşlik eden setlerimiz sizleri bekliyor. Yeni yılda kalıcı esanslarıyla oda kokusu, spreyi ve kolonyasıyla kişiye özel set hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.